Breaking News
Home / ویدیوهای آموزشی / ویدیوهای آموزش طب سوزنی / ارزیابی عملکرد پزشکان طب سوزنی چین توسط پزشک جوان ایرانی

ارزیابی عملکرد پزشکان طب سوزنی چین توسط پزشک جوان ایرانی

دومین دوره مسابقات علمی بیمارستان های پکن پایتخت چین در حالی در این شهر برگزار شد که یکی از پزشکان جوان کشورمان به عنوان تنها داور خارجی و غیرچینی در این مسابقه عملکرد دیگر پزشکان را مورد ارزیابی قرار داد.

82270961-71099216

در این مسابقه که روز سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ به کار خود پایان داد، دکتر «امیر هومن کاظمی» استاد ایرانی دانشگاه پکن و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی طب سوزنی به عنوان تنها داور غیرچینی در این رویداد علمی حضور داشت که توانمندی وی در تکنیک های مختلف طب سوزنی مورد توجه شرکت کنندگان و رسانه های کشور چین قرار گرفت.

82270961-71099217

در خاتمه این آزمون علمی دو روزه که با معرفی بیمارستان ها و پزشکان برتر به کار خود پایان داد، اساتید و پزشکان ۳۶ بیمارستان شهر پکن و حومه روشهای مختلف تشخیصی و درمانی طب مدرن و سنتی چینی از جمله تکنیک های ویژه و تخصصی طب سوزنی را اجرا کردند که هیات داورانی متشکل از پنج نفر از اساتید برجسته دانشگاهها و فرهنگستان پزشکی کشور چین به نقد و بررسی این روشها پرداختند و آن را مورد داوری قرار دادند.

در این میان، حضور دکتر کاظمی به عنوان یکی از اعضای تیم داوری، از سوی رسانه های تخصصی پزشکی چین مورد توجه ویژه قرار گرفت و این رسانه ها به نقل از وی پزشکان ایران را جزو توانمندترین پزشکان دنیا معرفی کرد.

او همچنین در گفت وگوهای خود ضمن تشریح توانمندیهای پزشکی کشورمان؛ پیشرفتهای طب سوزنی در ایران را نیز برای این رسانه تبیین کرد.

پايان دومين دوره مسابقات علمي بيمارستانهاي پكن در معرفي و اجراي تكنيكهاي مختلف طب سوزني و حضور اينجانب بعنوان تنها داور غيرچيني اين رقابت پزشكي.

در اين ازمون علمي اساتيد ٣٦ بيمارستان پكن به معرفي تكنيكهاي مختلف تخصصي طب سوزني از جمله امبدينگ، طب سوزني در درمان بيماريهاي صعب العلاج، طب سوزني گوش، پوست وزيبايي، درد مفاصل،ديابت،طب فشاري و…پرداختند ، امروزدوشنبه ١٧كتبر ٢٠١٦، پكن، چين

A video posted by طب سوزني، دكتر اميرهومن كاظمي (@tebsoozani) on

Check Also

فیلم آموزش طب سوزنی، پیدا کردن نقاط جادویی مستر تانگ , نقطه Waijian (T 11.04)

ثبت نام دوره کاملا تخصصی آموزش طب سوزنی تکنیک Master Tung’s کتاب مسترتانگ برای اولین …