Breaking News
سوزن ASP گوش

کاشت سوزن ASP روی گوش

ASP_02-300x248

این یک روش فوق پیشرفته و بسیار جدید و ابداع کشور آلمان است.

در این روش سوزنهای طلا ، نقره ، استیل روی گوش بیمار کاشته می شوند.

ماندگاری این سوزن ها دو سه هفته است و بیمار از مراجعات روزانه بی نیاز می گردد.

در این روش ابتدا یک اسکن دقیق از گوش بیمار انجام می شود و سپس سوزن های ای اس پی در نقاط یافت شده با دقت خاصی کاشته می شوند.

موارد درمانی در این روش شامل تقریبا درمان و کنترل انواع بیماری هاست.

همچنین اگر این روش به درستی و نزد متخصص دوره دیده انجام گردد عارضه خاصی ندارد.

در طب سوزنی  بدن و یا گوش ما باید نقاط را با نوع چرخش سوزن , تضعیف و یا ارگانی را تقویت کنیم ولی با استفاده از این سوزن ها نیاز به  حرکت تقویتی و یا تضعیفی  کاهش  یافته و بیمار درد کمتری را تجربه میکند و از طرف دیگر  نتایج چندین برابر تقویت  میگردد.

سوزن های طلایی بیشتر جهت tonification ( تقویت و یا افزایشی ) و سوزن های نقره ایی بیشتر برای کاهش انرژی ( sedation ) نقاط  بکار میروند .

نکته جالب دیگر آن است که روکش فلزات طلا و نقره تاثیرات oligodynamic  از خود نشان میدهند که خود یک واکنش ضد میکروبی میباشد .

هر دو عامل فوق الذکر سبب بهبود کیفیت ,کاهش زمان و هزینه بیمار شده است . با توجه به بهبود تاثیرات درمانی ,بیماران خودشان درخواست سوزن های طلایی یا نقره ایی میکنند

توضیحات تکمیلی :

یکی از مشکلاتی که همیشه ذهن متخصصین طب سوزنی را بخود مشغول داشته، حضور بموقع بیمار در کلینیک برای درمان با طب سوزنی و عدم اختلال در روند درمان بود. از طرفی مشکلات رفت و آمد برای بیماران، بطور ناخواسته باعث قطع بعضی جلسات درمانی می شد.

asp1

در استفاده از طب سوزنی در درمان بیماری ها، همانطور که از نام آن بر می آید به نقاط خاص در بدن و یا گوش سوزن های بسیار ریز زده می شود. معمولا جنس این سوزن ها از استیل می باشد. و بسیاری از بیماران را می توان با استفاده از همین سوزن ها درمان کرد.

ولی در بعضی بیماران سوزن های فوق چندان تاثیری ندارند و نیاز است از سوزن هایی از جنس طلا و یا نقره استفاده کرد. علت آن هم تغییرات سطح یونی و بار یونی آن نقاط می باشد. بدین معنی که گاهی نیاز است سطح بار یونی نقاط طب سوزنی را افزایش و گاهی کاهش دهیم. که این با استفاده از این نوع سوزن ها امکان پذیر است.

1-box-200pcsbox-semi-permanent-needles-asp-sedatelec-300x205

خوشبختانه ابداع تکنیک های جدید و اختراع بعضی وسایل در طب سوزنی منجر به حل مشکل فوق گردید. از جمله آنها درمان بیماری های مزمن با کاشت سوزن های مخصوص در گوش می باشد. اینگونه سوزن ها بنام ASP  از جنس طلا است و بمدت حدود 14 روز در گوش می ماند و سپس باید توسط پزشک خارج شود.

ASPfinger-2-300x167

البته اگر بتوانیم در تمام بیماران نقاط درمانی را با استفاده از این نوع سوزن ها به تعادل یونی لازم برسانیم، نتایج درمانی بسیار بسیار متفاوت خواهد بود. که متاسفانه به دلیل کمبود این نوع سوزن ها در کشور و همچنین افزایش حق درمانی بسیار بالا بدلیل گرانی سوزن ها و… فعلا استفاده از این سوزن ها بسیار محدود می باشد.

برای اطلاع از قیمت با شماره 09390863554 تماس حاصل نمایید.

توجه : برای مطالعه مقاله تاثیر چندین برابر طب سوزنی با ASP اینجا کلیک کنید.