Breaking News
Home / فروشگاه / کتاب و لوازم جانبی طب سوزنی / کتاب طب سوزنی ۱ ۲ ۳ نوشته دکتر تان و ترجمه دکتر قدیمی

کتاب طب سوزنی ۱ ۲ ۳ نوشته دکتر تان و ترجمه دکتر قدیمی

دکتر ریچارد تن فوتان ماحصل سالها تجربه خود را به صورت یک روش درمانی موثر و ساده تدوین نموده است. این کتاب ارزشمند را میتوان به عنوان مرجع بالینی بکار برد.

ShifuMemorialBook2

دکتر تان , بنابر درخواست دانشجویانش , سیستم های پنج گانه خود را به صورت این مجموعه خلاصه شده در آورده و در آن درمان مشکلات شایع بالینی را ذکر کرده است.

همه پزشکانی که روش درمانی بالانس را بکار میبرند از نتایج درمانی حاصله , شگفت زده میشوند.

داشتن یک نسخه از این کتاب در هر کلینیک اکوپانکچر ضروری است.

Tan

دکتر منوچهر قدیمی عزیز این کتاب را بصورت فارسی سلیس و روان ترجمه کرده اند و با عنوان طب سوزنی ۱۲۳ , برای علاقه مندان به طب سوزنی به چاپ رسانده اند .

کتاب طب سوزنی ۱ ۲ ۳ نوشته دکتر تان و ترجمه دکتر قدیمی

photo_2016-09-06_06-34-13

در زیر مقدمه از مترجم کتاب ( دکتر منوچهر قدیمی ) را میخوانید :

طب چینی با پیشینه چندین هزار سال بخصوص برای دانش آموختگان طب غربی بقدری پیچیده و وسیع است که گاهی اوقات پزشکان از ادامه فراگیری آن نا امید شده و حتی به صورت واکنشی نسبت به آن بدبین میگردند.

اولین بار که کتابهای آقای دکتر تان که عمدتا مربوط به ایجاد تعادل انرژی در بدن میباشند را مطالعه نمودم این احساس که آکوپانکچر چقدر میتواند ساده , قابل درک و دارای منطق ریاضی باشد را کاملا حس کردم و به شدت به روش های بالانس آقای دکتر تان علاقه مند شدم , چرا که علاوه بر آسان بودن فراگیری آن در بالین میدیدم با بکار گیری روش بالانس به راحتی میتوان بیماران دردمند را مداوا کرد.

drghadimi1

پس از آن مصصم به گسترش روشهای بالانس آکوپانکچر در سطح کشور با برگزاری کلاس های آموزشی در این زمینه و ترجمع کتب مربوطه شدم.

کتاب طب سوزنی ۱۲۳ که اصول اولیه آن در تمام کتب باستانی طب چینی وجود دارد و آقای دکتر تان به زیبایی تمام به دنبال سالییان متمادی تلاش اقدام به طبقه بندی و تفسیر مفاهیم مشکل و بنیادی آن نموده است و در پایان یک روش ساده برای آموزش بسیار موثر و با سرعت اثر بخشی بسیار بالا را برای دوست داران آکوپانکچر ارائه داده است.

در شرف چاپ ترجمه این اثر بی نظیر آقای دکتر تان با کمال تاثر و تاسف خبر درگذشت این دانشمند شریف و گرانقدر قلب میلیونها طرفدار را در سرتاسر دنیا به درد آورد آرامش ابدی را برای ایشان آرزومندیم.

فهرست مطالب کتاب :

بخش اول : روش طب سوزنی

بخش دوم : پیدا کردن کانال های بالانس کننده

بخش سوم : درمان

بخش چهارم : بیماریهای خاص

ضمیمه یک

ضمیمه دو : چارت بالانس متد

ضمیمه سه : پرسش ها و پاسخ ها

ضمیمه چهار : نمودار سیستم ها

قیمت کتاب : ۳۵۰۰۰ تومان

برای تهیه کتاب از طریق شماره ۰۹۳۹۰۸۶۳۵۵۴ رمضانی در تلگرام یا واتس آپبا من در تماس باشید

Check Also

کتاب بیماریهای روانپزشکی در آکوپانکچر

بحث در مورد درمان مشکلات روحی و عاطفی، بدون در نظر گرفتن مفهوم روان و …