Breaking News
Home / ویدیوهای آموزشی / ویدیوهای آموزش طب سوزنی / طب سوزنی سر : اندازه گیری سطح جانبی

طب سوزنی سر : اندازه گیری سطح جانبی

طب سوزنی اسکالپ در حقیقت یک میکرو سیستم قوی است که از طریق سوزنگذاری زیر پوست نواحی مو دار سر(اسکالپ) قادر به درمان حداقل صد بیماری شایع و اکثر صعب العلاج همچون: ام اس، سکته های مغزی، سرگیجه،میگرن،مشکلات روحی-روانی،مشکلات عضلانی-اسکلتی مثل سیاتیک، دردهای شانه، آرتروز، بی حسی ها و غیره میباشد.

و یکی از روش هایی که در طب سوزنی به کار میرود و اخیرا در بیماری هایی که به شکلی با مسایل نورولوژیک ارتباط دارند کاربرد فراوانی دارد.

sc1

این روش در درمان دردها،بی خوابی،افسردگی و استرس،اوتیسم،فلج فاشیال،تقویت حافظه،عوارض CVA،آفازی،پارکین سون،chorea و در بیماری های اطفال از جمله درCP ،شب ادراری و در مشکلات زنان و زایمان از جمله دیس منوره،سندرم منوپازا،خون ریزی های رحمی،افتادگی رحم و … بکار میرود.

طب سوزنی اسکالپ، یک روش درمانی سنتی چینی میباشد که از طریق تحریک سوزن ها بر روی پوست سر، باعث تحریک قشر مغز گردیده و برای درمان طیف وسیعی از بیماریها، خصوصا بیماریهای صعب العلاج به کار میرود و در اکثریت موارد نتایج درمانی، شگفت انگیز می باشد… .

sc4

اسکالپ روشی است سریع برای درمان بیش از ۱۰۰ بیماری ، در این روش در مدت زمان کوتاه  بهترین نتیجه درمان را میتوان مشاهده کرد . نکته  بسیار جالب این است که اسکالپ  نیازی به دانش طب سنتی ندارد و به هرکس با هرنوع زمینه تحصیل و کاری قادر به فراگیری آن می باشند.برای مثال در سیاتیک تنها چند سوزن در چند دقیقه تسکین می یابد.

میزان پاسخ بسته به مدت بیماری و شرایط بیمار متفاوت است.

برای دیدن ویدیو طب سوزنی سر روی عکس زیر کلیک کنید:

sc3

Check Also

فیلم آموزش طب سوزنی، پیدا کردن نقاط جادویی مستر تانگ , نقطه Waijian (T 11.04)

ثبت نام دوره کاملا تخصصی آموزش طب سوزنی تکنیک Master Tung’s کتاب مسترتانگ برای اولین …